0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World FIFA World Cup, Group H
Republic of Korea
۰
۱
Portugal
inprogress
۱۸:۳۰
Ghana
۰
۰
Uruguay
inprogress
۱۸:۳۰
  World Friendly Club Matches
Elche
۱
۰
West Bromwich Albion FC
Finished
۱۳:۳۰
AS Monaco
۰
۰
Cercle Brugge KSV
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
SK Rapid Wien
۲
۱
First Vienna Fernwärme FC 1894
inprogress
۱۷:۳۰
Besiktas JK
-
-
Fatih Karagumruk
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Hannover 96
۱
۱
Hertha BSC Berlin
inprogress
۱۷:۳۰
KS Gornik Zabrze
۱
۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Finished
۱۴:۳۰
SV Ried
۳
۳
Dynamo Ceske Budejovice
Finished
۱۶:۳۰
Grasshopper Club Zurich
۴
۱
SC Rheindorf Altach
Finished
۱۷:۰۰
MSK Zilina
۳
۰
Povazska Bystrica
Finished
۱۶:۳۰
RB Leipzig
۲
۱
AC Horsens
Finished
۱۶:۳۰
Wolfsberger Athletik Club II
-
-
SK Sturm Graz II
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SKN St. Polten
۰
۰
TSV Hartberg
inprogress
۱۷:۳۰
Bohemians 1905 B
۲
۶
AC Dukla Praha
Finished
۱۵:۳۰
Blackburn Rovers
۴
۰
Hearts Of Midlothian FC
inprogress
۱۷:۳۰
Zbrojovka Brno B
۰
۰
Znojmo
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Algeria U21 League 2
RC Kouba U21
۱
۱
GC Mascara U21
Finished
۱۳:۳۰
RC Relizane U21
۱
۱
SKAF Khemis Miliana U21
Finished
۱۳:۳۰
Olympique Medea U21
۰
۱
MCB Oued Sly U21
Finished
۱۳:۳۰
MC Saida U21
۱
۰
WA Tlemcen U21
Finished
۱۳:۳۰
AS Ain M'lila U21
۰
۱
USM Annaba U21
Finished
۱۳:۳۰
WA Boufarik U21
۰
۱
NA Hussein Dey U21
Finished
۱۳:۳۰
ASM Oran U21
۱
۱
Ben Aknoun U21
Finished
۱۳:۳۰
  India Indian Super League
Odisha
۱
۱
Northeast United FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Czech Republic Tipsport Liga
FK Mlada Boleslav
۱
۰
MKF Chrudim
Finished
۱۳:۰۰
FC Graffin Vlasim
۱
۲
Pardubice
Finished
۱۳:۰۰
Prostejov
۵
۰
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۳:۰۰
FK AS Trencin
۱
۲
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۶:۳۰
FC Hradec Kralove
۱
۶
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۵:۳۰
FC Spartak Trnava
۱
۰
FC Zlin
Finished
۱۵:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
Club Xelaju
۰
۰
Coban Imperial
Finished
۰۶:۳۰
Achuapa FC
۱
۱
Antigua Guatemala
Finished
۰۰:۳۰
  Bahrain Premier League
Al-Ahli Manama
۰
۰
Al-Hala
inprogress
۱۸:۰۰
Al Shabab Manana
-
-
Manama
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Egypt Premier League
Al Moqawloon Al Arab
۲
۱
Ceramica Cleopatra FC
Finished
۱۶:۱۵
El Ismaily Sporting Club
۰
۱
Smouha
Finished
۱۶:۱۵
  Romania Liga III, Seria 3
Farul Constanta II
۱
۱
FC Voluntari II
Finished
۱۵:۳۰
  Algeria Ligue 2
RC Kouba
۱
۰
GC Mascara
inprogress
۱۷:۳۰
Olympique Medea
۰
۰
MCB Oued Sly
inprogress
۱۷:۳۰
Boufarik
۱
۱
NA Hussein Dey
inprogress
۱۷:۳۰
ASM Oran
۱
۰
ES Ben Aknoun
inprogress
۱۷:۳۰
AS Ain M'lila
۰
۰
USM Annaba
inprogress
۱۷:۳۰
ES Mostaganem
۰
۰
SC Mecheria
inprogress
۱۷:۳۰
RC Relizane
۰
۱
SKAF Khemis Melina
inprogress
۱۷:۳۰
MC Saida
۰
۰
WA Tlemcen
inprogress
۱۷:۳۰
JSM Tiaret
۰
۱
Temouchent
inprogress
۱۷:۳۰
  Romania Liga III, Seria 8
Avantul Periam
۲
۱
Phoenix Buzias
Finished
۱۵:۳۰
Pobeda Star Binov
۰
۴
CSM Scolar Resita
Finished
۱۵:۳۰
Ghiroda SI Giarmata VII
-
-
Gloria Lunca Teuz Cermei
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 5
AFC Odorheiu Secuiesc
۱
۱
ACS KSE Targu Secuiesc
Finished
۱۵:۳۰
ACS SR Municipal Brasov
۲
۱
Olimpic Zarnesti
Finished
۱۵:۳۰
  Algeria U19 League
CR Belouizdad U19
۰
۰
Paradou AC U19
Finished
۱۱:۳۰
NC Magra U19
۲
۰
IB Khemis El Khechna U19
Finished
۱۱:۳۰
  Romania Liga III Seria 10
ACS Gloria Bistrita
۱
۰
Bihor Oradea
Finished
۱۵:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Diriangen FC
۲
۰
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۴:۳۰
Real Esteli FC
۶
۰
Matagalpa FC
Finished
۰۴:۳۰
  Egypt Division 2
Kahraba Ismailia
۰
۱
Al Qanah
Finished
۱۶:۰۰
Wady Degla
۴
۱
Al Nasr Cairo
Finished
۱۶:۰۰
Mostaqbal Watan Club
۱
۲
FC Masr (ZED)
Finished
۱۶:۰۰
Fayoum FC
۰
۱
Misr Lel Makasa
Finished
۱۶:۰۰
El Obour SC
۲
۰
FC Porto Suez
Finished
۱۶:۰۰
El Sharqia Dokhan
۰
۱
El Entag El Harby
Finished
۱۶:۰۰
Petrojet
۲
۳
El Sekka El Hadid SC
Finished
۱۶:۰۰
  Kuwait Federation Cup
Al-Naser
۰
۳
Al-Arabi Kuwait
Finished
۱۶:۳۰
Al Sahel Abu Halifa
۳
۱
Al Salibikhaet
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga I
FC UTA Arad
۱
۳
Sepsi Sfantu Gheorghe
inprogress
۱۷:۰۰
  Algeria League Women
ASE Alger Center (W)
۱
۱
CF Akbou (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Guelma (W)
۸
۱
AS Intissar Oran (W)
Finished
۱۱:۳۰
FC Bejaia (W)
۰
۰
MZ Biskra (W)
inprogress
۱۱:۳۰
  Guatemala Reserve League
Malacateco Reserves
۱
۰
Coban Imperial Reserves
Finished
۰۴:۳۰
  Uganda 2nd Division
Ndejje University
۰
۱
Mbarara City
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 6
Vedita Colonesti
۰
۴
Viitorul Daesti
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 2
CSM Ramnicu Sarat
۴
۱
FC Dinamo Bacau
Finished
۱۵:۳۰
  Uganda Premier League
Onduparaka FC
۰
۲
Kampala City
Finished
۱۴:۳۰
Bul FC
۲
۱
Wakiso Giants FC
Finished
۱۶:۳۰
Uganda Revenue Authority SC
۰
۰
Blacks Power
Finished
۱۶:۳۰
Express SC
۰
۱
Arua Hill
inprogress
۱۶:۳۰
  India Super Division Bangalore
Bangalore Independents
۰
۲
Kodagu FC
Finished
۱۰:۰۰
FC Deccan
۱
۱
FC Agniputhra
Finished
۱۲:۰۰
  England Premier League Cup U21
Swansea City U21
۰
۲
Stoke City U21
inprogress
۱۷:۳۰
  Georgia National League 2
FC Merani Martvili
۴
۲
FC WIT Georgia Tblisi
Finished
۱۳:۰۰
FC Shuqura Kobuleti
۲
۱
FC Rustavi
Finished
۱۳:۰۰
FC Gareji
۱
۳
Spaeri
Finished
۱۳:۰۰
Fc Merani Tbilisi
۰
۳
FC Samtredia
Finished
۱۳:۰۰
  Rwanda National League
Marines FC
۰
۶
Mukura Victory
Finished
۱۶:۳۰
  France Championnat National U19 Group D
OGC Nice U19
۰
۱
Montpellier U19
inprogress
۱۸:۳۰
  Bulgaria Bulgarian Cup
Beroe Stara Zagora
۰
۲
FC CSKA 1948
Finished
۱۴:۰۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
Sportivo Desamparados Reserves
۲
۰
CA Union Villa Krause
Finished
۰۰:۱۵
  Syria Syrian Premier League
Foutoua
۱
۰
Tishreen
Finished
۱۴:۳۰
  Honduras Liga Nacional
CD Marathon
۱
۳
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۰:۳۰
  India I-League
Churchill Brothers
۱
۱
Aizawl
Finished
۱۴:۳۰
  Romania Liga III, Seria 9
ACS Targu Mures 1898
۲
۱
Academia Viitorul Cluj
Finished
۱۵:۳۰
Unirea Alba Iulia
-
-
Universitatea Alba Iulia
Finished
۱۵:۳۰
  Croatia 1. NL
NK Hrvatski Dragovoljac
۳
۳
NK Solin
Finished
۱۶:۰۰
Kustosija
۰
۲
NK Rudes Zagreb
Finished
۱۵:۳۰
  Portugal League Cup, Group F
Vitoria Guimaraes
۲
۲
Belenenses
Finished
۰۰:۱۵
  Morocco Botola 2
Widad Temara
۰
۰
Racing de Casablanca
inprogress
۱۸:۳۰
  Tanzania Premier League
Kagera Sugar
۲
۰
Ihefu FC
Finished
۱۶:۳۰
Singida BS FC
۳
۰
Namungo FC
Finished
۱۶:۳۰
  Ukraine Premier League
FC Chornomorets Odessa
۰
۱
Kryvbas Krivyi
Finished
۱۴:۳۰
  Romania Liga III, Seria 7
ACSO Filiasi
۸
۰
Armata Aurul Brad
Finished
۱۵:۳۰
  India Delhi Senior Division
Delhi Tigers
۱
۱
National United SC
Finished
۰۹:۴۵
Garhwal Diamond FC
۲
۵
CISF
Finished
۱۲:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
Bouake FC
-
-
Bassam
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Romania Liga III, Seria 4
ACS Muscelul Câmpulung
۰
۰
Acs Gloria Popesti Leordeni
Finished
۱۵:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
P.A.O. Rouf
۱
۲
Irodotos
Finished
۱۶:۳۰
Ilioupoli
۲
۱
Panachaiki
Finished
۱۶:۳۰
  Armenia 1. Division
Gandzasar Kapan
۱
۰
BKMA Yerevan II
Finished
۱۳:۳۰
Mika Yerevan
۰
۱
Syunik
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Regionalliga West
FC Schalke 04 II
۵
۰
1. FC Koln II
Finished
۱۴:۳۰
  Botswana Premier League
Holy Ghost SC
-
-
Prisons XI Gaborone
inprogress
۲۰:۳۰
  Romania Liga II
CS Concordia Chiajna
۱
۰
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۴:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید